+420 737 474 000
info@lamapb.com

Malířství

Naší specializací jsou vedle lakýrnických prací také malířské a restaurátorské práce. Vymalujeme jakékoliv prostory – soukromé, komerční i průmyslové, dle vašeho přání, a to včetně přípravných prací (škrábání, penetrace, apod.). V případě zájmu vypracujeme originální návrh vašeho interiéru.
Pracujeme zásadně s kvalitními výrobky Primalex, Tikkurila, Dufa, Keim, Caparol, apod. Vybrat si můžete jak z řady odstínů bílé, tak z celé škály barev. Nabízíme také dekorační stěrky (Benátské štuky, mramory a další reliéfní omítky). Pro tyto účely používáme výrobky od francouzské firmy Sigma nebo německé ThermoShild – vysoce paropropustné s tepelně izolačními vlastnostmi.
Provádíme opravy a restaurování starých maleb, objektů, chodeb, obrazů a předmětů v rámci našich možností nebo montáž obkladů imitace masívu a dekorací.

Veškeré nátěry střech, podlah, konstrukcí, oken, topení, zárubní a soklů, apod. jsou naší specialitou. Vedle klasických nátěrů provádíme i nátěry protipožární. Používáme přitom zpěnitelnou hmotu (Flamizol, Flamgard), která při kontaktu s ohněm začne nabobtnávat a tak brání vysokým teplotám poškodit nosné i nezatížené (železné, dřevěné) konstrukce velkých hal, půdních vestaveb nebo budov, kde je takový nátěr vyžadován.

Nabízíme metalizaci (tedy zinkování nebo také šopování) kovových povrchů. Metalizace je způsobem ošetření oceli a jiných kovů před korozí. Technologie této metody spočívá v nanášení kovových (nejčastěji hliníkových, zinkových, mosazných nebo zinacorových) povlaků žárovým nástřikem (v souladu s normou ČSN EN 22063) a několikanásobně prodlužuje životnost ošetřených prvků.
Ošetření touto metodou je zcela nezbytné pro automobilové karosérie, stožáry, mostní konstrukce, apod.

Kontaktujte nás

Kontaktní osoby
Full Name
Dispečink
Full Name
Dispečink
Napište nám