+420 737 474 000
info@lamapb.com

Stavebnictví

Nabízíme komplexní stavební služby, od plánování a projektování až po realizaci a údržbu. S našimi zkušenými týmy a precizní prací jsme připraveni realizovat jakékoli stavební projekty s důrazem na kvalitu a spokojenost klientů.

Provádíme širokou škálu zemních prací s využitím moderních technologií a profesionálního přístupu. Od výkopů a vyrovnávacích prací po terénní úpravy, jsme vaším spolehlivým partnerem pro zemní práce v každé fázi projektu.

Co je třeba nejen kompletně odborně zbouráme, ale také veškerou suť naložíme a odvezeme. Za tímto účelem jsme vybaveni nákladními vozy Avia kontejner, Liaz a Tatra.

Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce a ocelové haly. Samozřejmostí je vyhotovení projektové, výrobní dokumentace a statického posouzení. Po dohodě je možnost i generální dodávky stavby.

Provádíme odborné ošetření mostů pro prodloužení jejich životnosti.

Strojní stříkané omítky znamenají ve srovnání s klasickým ručním omítáním nejen úsporu času, pokud jde o rychlost provedení, ale také vysokou kvalitu a dokonalý vzhled vnitřních i vnějších omítek.
Stříkané omítky děláme jak na vnitřní, tak vnější povrchy. Provádíme strojní omítky sádrové, jádrové, vápenosádrové, štukové.

Kontaktujte nás

Kontaktní osoby
Full Name
Dispečink
Full Name
Dispečink
Napište nám